Виготовлення морського акваріума
Одним із найкращих способів прикрасити свій будинок чи офіс є розміщення акваріума в інтер'єрі. Для того, щоб акваріум органічно вписався у ваш інтер'єр, найкраще не використовувати стандартну модель, а виготовити акваріум на замовлення. Всі ваші ідеї та побажання будуть враховані ще на стадії проектування акваріумного комплексу.
Фахівці компанії DM REEF виготовлять для Вас найкращий морський акваріум, а також допоможуть вибрати відповідних мешканців акваріума. Ми завжди чітко вчасно виконуємо свої обов'язки.
Як відбувається створення акваріума?
Після Вашого звернення до нас починається неймовірно цікавий етап – проектування майбутнього акваріума. Наші фахівці прораховують ціну морського акваріума, створюють його дизайн за індивідуальними побажаннями.
Другим етапом є безпосередньо виготовлення акваріума. Для цього ми використовуємо лише найкращі, перевірені та якісні матеріали.
Далі наші спеціалісти виконують складання і потім – монтаж виготовленого акваріума на його місце призначення. На цьому етапі в акваріум встановлюється найкраще додаткове обладнання: світильники та лампи для акваріума, скімери, помпи течії, автодолів, фільтри та помпи подачі акваріумні.
Після цього акваріум готовий до запуску риб та інших мешканців, ними можуть бути морські рибки, морські корали, молюски тощо. Фахівці компанії спеціально підбирають морські гідробіонти за сумісністю один з одним.
Акваріум готовий! Далі ми готові допомогти Вам в обслуговуванні акваріума та підтримці в ньому оптимальної атмосфери.
Але перш, ніж визначитися з вибором, давайте розберемося, які морські акваріуми бувають.
Рифовий морський акваріум
Рифовий акваріум – це біотоп океанічного коралового рифу в мініатюрі з урахуванням усіх гідробіологічних вимог. Живі корали та інші морські організми різноманітних форм та забарвлень стають об'єктами спостереження та вивчення в процесі їх зростання та розвитку протягом багатьох років існування рифового акваріума.
Основою життя рифового акваріума є частина натурального коралового рифу. Він є притулком для багатьох морських організмів. Навіть якщо помістити в новий морський акваріум лише корали, то через деякий час у ньому можна буде виявити масу живих організмів: креветок, раків пустельників, морських зірок, планктону та інших істот. Вони потрапляють туди разом із рифовим камінням, ховаючись у його порожнинах.
Різноманітність коралів та інших гідробіонтів дуже велика. Так наприклад, можна створити акваріум з твердими мадрепоровими коралами SPS (Small Polip Stony) і LPS (Large Polip Stony) їх ще називають рифоутворюючі. З одного боку, це види, що швидко ростуть і легко розмножуються, з іншого боку, для них необхідно створити цілком певні і досить стабільні умови. Акваріум із такими коралами виглядає дуже ефектно.
Простішим, але не менш привабливим буде акваріум з м'якими коралами.
М'які корали практично не мають скелет, що робить їх рухливішими. Акваріум з такими коралами виглядає дуже динамічно. До складу «М'якого рифу» в основному входять Альцінарії (Alcyonaria) – загін коралових поліпів, підклас восьмипроменевих, що включає м'які корали (Alcyoniina або Alcyonacea), Рогові корали або Горгонарії (Gorgonaria) і Столоніфери (Stolonifera).
Альціонери утворюють колонії, скелет яких представлений вапняними (у м'яких коралів) або колагеновими (у Горгонарій) елементами, що залягають у мезоглеї. У представників підряду Столоніфери скелет представлений хітиновою перидермою.
Але найчастіше наші клієнти віддають перевагу змішаному морському рифу, в якому сусідять тверді і м'які корали, а також молюски, їжаки, морські зірки, і риба.
Рибний морський акваріум
Рибний акваріум - акваріум, в якому містяться в основному риби, і можуть бути деякі види сумісних з рибами безхребетних. До таких безхребетних частіше належать морські їжаки, актинії, креветки.
Незважаючи на свою красу та різноманітність форм не всі морські риби можуть уживатися в акваріумі один з одним, а багато з них не проти поласувати коралами. Наприклад, риби метелика із задоволенням ласуватимуть поліпами коралів, а деякі види ангелів зовсім можуть з'їсти корал цілком. Також є риби хижаки такі як крилатки, групери, вудильники, які не проти пообідати сусідами. Але завдяки правильному підбору видового складу, можна створити вражаючий акваріум із цими прекрасними морськими мешканцями.
Акулятник – акваріум із акулами. У багатьох хобістів, та й просто захоплених людей, бажання приручити та бачити поряд із собою небезпечних та хижих тварин, часом стає непереборним. А утримання в акваріумах справжніх акул, цих страшних морських убивць, викликає у людей все більший інтерес. Це зазвичай великі акваріуми циліндричної форми чи багатогранники. Такий акваріум підійде для фойє готелів, ресторанів чи великих будинків.