Ua Ru

Публікації

Вибір м'яких коралів для вашого рифу
18 січня 2021
Чомусь заведено вважати, що м'які корали не яскраві і мають в основному непривабливий вигляд! Спробуймо розвіяти цей міф.
Утримання морського акваріума: помилки
24 листопада 2020
Утримання морського акваріума - це захоплююче хобі, повне цікавих завдань, але іноді ці завдання можуть здатися занадто складними і недосяжними. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про десять основних помилок, які роблять початківці акваріумісти, щоб ви могли їх уникнути.
10 найбільших акваріумів світу
19 листопада 2020
Найпоширенішим розміром домашнього морського акваріума є 500 або 700 літрів, хоча деякі акваріумісти встановлюють морські акваріуми на тонну або дві. Громадські акваріуми з морською водою можуть бути значно більшими, ніж будь-який домашній морський акваріум. Але лише кілька з них настільки великі, щоб потрапити до списку найбільших акваріумів у світі. Акваріуми, в яких можуть утримуватися китові акули і скати манти.
Азотний цикл у морському акваріумі
20 вересня 2020
Короткий огляд азотного циклу в морському акваріумі
Основні параметри морського акваріума
20 вересня 2020
Коротко пробіжимося основними параметрами.
Посібник з успішного вирощування красивих SPS коралів.
20 лютого 2020
Як зберігати SPS-корали. Корисна інформація та поради зі збереження красивих SPS-коралів.
Принцип дії скімера
2 лютого 2020
З акваріумної практики відомо, що ефективний скімер може видаляти до 80% органічних сполук, які забруднюють воду, включаючи білок та целюлозу.
Коралові рифи та їх мешканці
28 жовтня 2019
За красу коралових рифів їх називають садами Нептуна, а за розмаїття життя їх можна порівняти лише з вологими тропічними лісами. Це найграндіозніші споруди на Землі, побудовані живими організмами.
Риба-клоун (Amphiprion ocellaris)
21 серпня 2019
Цікавий факт: незважаючи на те, що всі риби-клоуни народжуються самцями, вони здатні змінити свою стать при необхідності.
Великий Бар'єрний риф
15 серпня 2019
Погодувати акулу, на власні очі побачити справжнісінькі коралові джунглі, величезних черепах, морських крокодилів, кальмарів, восьминогів, місця гніздування рідкісних птахів - Великий Бар'єрний риф з легкістю надасть таку можливість усім.